fbpx

FOTO/ E dashura e deputetit trondit “Zonë e Lirë”, vjen lakuriq në studion e Arian Çanit … pa fjalë!

  24 Nov 2017

Me mënyrën se si shfaqur sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, këngëtarja Iva Aliko ka shokuar të gjithë shqiptarët, përjashto të zotit të studios, Arian Çani, i cili është shprehur madje shumë i kënaqur për atë që ka parë me sy.

Në fakt ajo që ka tërhequr jashtë mase vëmendje ka qene veshja e saj, e cila më shumë mund të konsiderohet si një zhveshje, shkruan Syri.net.

Ajo kishte veshur një fustan tyli, i cili ishte tejdukshëm mjaftueshëm aq sa t’i dalloheshin edhe thithkat e e gjoksit.

Për fat poshtë fustanit kushte veshur një palë mbathje, sepse në të kundërt do të kishte shkaktuar histeri kolektive si mes të pranishmëve në studio, ashtu edhe mes shikuesve nga ekrani.

Më shumë se sa për këngët e saj, Iva është bërë e famshme për historinë e pretenduar të një lidhjeje të saj me një deputet kosovar, emrin e të cilin asnjëherë nuk e ka zbuluar dhe për të cilin nuk dihet ende nëse ekziston vërtetë apo është thjeshtë një histori e trilluar.