fbpx

FOTO/ Bleona tregon që është e famshme, shikoni me cilin VIP u takua

  28 Dec 2017

Ka vite që po mundohet të jetë një nga emrat më të përfolur në botë.

Bleona Qerreti që nga zhvendosja në Amerikë është takuar me shumë fytyra të njohura, duke filluar nga Donald Trump që është president i SHBA-ve, e deri tek aktorë të njohur, me të cilët ka pasur edhe afera seksi.

Por, kjo gjë nuk nënkupton se ajo ka ndaluari së treguari që është e famshme.

Bleona sot në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është takuar me Eva Cavallin, Miss Universe dhe gruaja e dizajnerit të njohur, Roberto Cavalli.

Se çka mendojnë ato të bëjnë, presim të shohim.