fbpx

FOTO/ Balerina e njohur provokon me foton, por komenti i Mamaqit ju heq trurin

  18 Nov 2017

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka postuar nje foto provokuese por edhe shume te bukur ne profilin e saj ne rrjetet sociale, ku shihet e veshur me një body të zi që i ekspozon të pasmet, teksa një këmbë e ka vënë mbi banakun e kuzhinës.

“Kur nuk të bëhet të gatuash.”-ka shkruar Klaudia në përshkrimin e fotos.

Mirëpo, Ermal Mamaqi, i cili e ka bërë zakon tashmë, ka lënë një koment komik në foton e saj.

“Aaa fiks si unë. Bëj këtë dhe pastaj porosis!”-ka shkruar me humor Mamaqi.