fbpx

FOTO +18/ Modelja ruse i tërbon të gjithë me fotot e fundit, sigurohuni që mos ta keni gruan pranë kur ti shikoni

  15 Dec 2017

FOTO +18/ Modelja ruse i tërbon të gjithë me fotot e fundit, sigurohuni që mos ta keni gruan pranë kur ti shikoni

Këto janë fotot e fundit të modeles moskovite, Olga Seteykina e cila ndiqet nga miliona njerëz në rrjetin social. Ajo ka pasion edhe shëtitjen e botës dhe gjithmonë vjen me surpriza për fansat e saj të shumtë.