fbpx

FOTO +16/ Sara Kapo publikon pamjet ku puthet me një femër tjetër …

  16 Dec 2017

Sara Kapo dhe Semi Jaupaj na kanë habitur ditën e sotme. Pak më parë Semi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku ajo dhe Sara Kapo shfaqen shumë të afërta, gati duke u puthur në buzë.

Në momentin e parë që e sheh duket si një moment tepër intim por që vajzat kanë zgjedhur ta ndajnë edhe me ndjekësit.

Sarën e njohim si ajo vajza që pëlqen të shijojë jetën e saj e për të nuk ka limite. Semin nga ana tjetër e kemi parë si këngëtare në skena shumë të vlerësuara shqiptare, është përfolur dhe për marrëdhënien e saj me Bojken Lakon por nuk na e merrte mendja se do të na surprizonte me një foto të tillë.

Aktualisht Semi vazhdon lidhjen e saj me këngëtarin e njohur Bojken Lako ndërsa Sara ende nuk ka deklaruar gjë publikisht. Çtë ketë ndodhur vallë mes dy vajzave (përtej asaj që shohim)?