fbpx

FOTO/ 1 vit më parë e plagosi, sot është në krah të Noizyt

  21 Dec 2017

Ishte pikërisht ai që plagosi Noizyn në sherrin e ndodhur një vit më parë në qendër të Prishtinës.

Konflikti i ndodhur mes dy grupeve, OTR dhe Babastars përfundoi me plagosjen e Noizy-t.

Por sot ky i fundit shfaqet pikërisht krah personit që e plagosi.

Siç duket Albert Krasniqi dhe Noizy i kanë lënë pas sherret e mëparshme për ta kthyer armiqësinë në miqësi.

Kujtojmë që e njëjta situatë ishte dikur edhe mes Noizyt dhe Ledri Vulës të cilët nga armiq u bën dy miq të mirë.