fbpx

Flet pronari i dyqanit kur femrat shiten me para, ja sa i blejmë dhe sa i shesim ato

  19 Dec 2017

Në Shkup sapo ka filluar me punë ”Red District” që ndryshe njihet edhe si vendi ku blehen femrat për kënaqje të epsheve seksuale.

Qytetarët para vitrinave duken shumë të habitur nga kjo ngjarje e pazakontë në Shkup