fbpx

Flet kandidatja e cila i mori vetëm tri vota, ja çka thotë tash

  24 Oct 2017

Kandidatja për asamble komunale në Prishtinë Lumbardha Lutolli, ka reaguar ndaj disa lajmeve të publikuara, ku thuhej se kandidatja ka marr vetëm tri vota.

Ajo përmes një shkrimi në Facebook, ka sqaruar se ajo ende nuk e din se sa vota i ka marrë.

Shkrimi i plotë:

Sqarim

Dikush eshte duke bere shaka ne emer timin , ne te gjitha portalet tona qe une i kam falenderuar votuesit qe me kane votuar per tri votat e dhena per Asamble.

Une as nuk kam informacion se sa vota i kam marre ende.

Edhe jam duke u cuditur se si ka rrjedhur ky informacion ne te gjitha portalet…

Me gjase dikush eshte kyqyr ne fcb temin dhe eshte mahitur me kete shkrim.

Gjithsesi ju falenderoj qe patet kohen me u marr me emrin tim ku nuk bej pjese ne bllokun e figurave publike.Dhe ne fund ju uroj sukses te gjithe asambleisteve.

Faleminderit per mirekuptim,
Lumbardha Lutolli