fbpx
Flaka Krelani me pozë provokuese gati t’i dal jashtë

Flaka Krelani me pozë provokuese gati t’i dal jashtë

  11 Mar 2019

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar disa foto në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.E veshur ne të brendshme në pjesën e poshtme ajo ka ekspozuar këmbët joshëse.

Po ashtu, Flaka ka vene makijazh të rëndë në fytyrën e saj ku përpos operacioneve plastike dhe mbushjes së buzëve ajo nuk njihet.

Shikojeni foton dhe shihni vetë:Siç po shihet, artistja ka marrë edhe një pozë tejet provokuese ku i vërehet paksa edhe pjesa intime.

Ndryshe, ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat ku disa e cilësuan si gruaja e reperit Tupac./GazetaBlic/