fbpx

Fjolla Morina hap këmbët para kamerës e veshur me…

  09 Nov 2017

Fjolla Morina është ndër të paktat këngëtare shqiptare që nuk e vret “mendjen” për veprimet që bën.

Fotot dhe videot provokuese që ajo ka shpërndarë në rrjetet sociale shpeshherë janë komentuar në mënyra të ndryshme nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo edhe kësaj here ka postuar një foto shumë provokuese, duke hapur këmbët përpara kamerës e veshur me një fustan të tejdukshëm.Mesa duket kjo foto u ka pëlqyer të gjithë fansave të saj, këtë gjë e them duke parë komentet që ajo ka marrë në rrjetet sociale.

Komplimentet nuk kanë munguar, por Fjolla nuk ka ndaluar me kaq, ajo ka postuar një video në InstaStory, ku hap këmbët para kamerës.

Gjithsesi Fjolla duket shumë bukur, fansat e pëlqejnë, çfarë mund të themi tjetër?