fbpx

Femër joshëse si kjo gazetare shqiptare harrojeni të keni parë (Foto)

  10 Dec 2017

Prezantuesja e sportit, Bora Zemani ka kohë që është njëra ndër prezantueset sportive për të cilën flitet shumë në mediet rozë.

Zeman është mjaft aktive në rrjetin social ‘instagram’ dhe nuk ndalet së nxjerri poza nga më të ndryshmet, si gjatë kohës kur është në punë, por edhe kur është jashtë.

Të qenit prezantuese nuk është puna e vetme që asaj i shkon përdore, sepse ajo duket të jetë goxha e zonja edhe si modele.Në disa fotografi të publikuara në ‘instagram’, ajo shfaqet shumë atraktive dhe joshëse..

Zeman është nënë e një fëmije, por kjo nuk e ka ndalur atë të merret me profesionin e saj, dhe të jetë në formë.