fbpx

FANSJA “TRONDIT” LEARTËN, JA ÇFARË I SHKRUAN

  09 Dec 2017

E tashmë llogaria e saj është bërë shumë e madhe sa që nuk mund t’i ndalojë as komentet negative, të cilat janë të pakta mirëpo që bien në sy, shkruan Kosovarja.

Me që u bë reja e këngëtares së njohur, nuk kishte si t’i ikë famës, të cilën e fitoi në shpejtësi marramendëse.

Ajo çdo ditë është pjesë e medieve rozë për çdo lëvizje të saj, duke u komentuar po ashtu për luksin që bën çdo ditë dhe jetën e shtrenjtë. Por me rastin e njoftimit që së shpejti ka për ta hapur edhe një biznes, komentet ishin të ndryshme me që nuk kuptohej se për çfarë ishte fjalë.

Ndërkaq, një komentuese nuk ka hezituar që ta “bombardojë” me komentin që do ta shihni në vazhdim. “Po shtyhni me kunat a ti i qet dhuratat ajo ngan i qet ajo ka qel dyqan ti po qel,veq un prap me ty jom vota jem te ti osht” janë këto fjalët që Learta ndoshta më së paku i priste!