fbpx

Familja Rugova me Arban Abrashin (Foto)

  26 Oct 2017

Teuta Rugova ka qenë “enigmatike” kohëve të fundit. Vajza e ish presidentit historik, Ibrahim Rugova nuk ka qenë aq e zëshme që nga krijimi i qeverisë Haradinaj.

Megjithatë, ajo bashkë me kunatën e saj kanë treguar në një foto se janë me Abrashin në kandidaturën e tij për Prishtinën, shkruan Indeksonline.

Teuta Rugova dhe Blerina Kllokoqi-Rugova janë parë të buzëqeshura pranë kandidatit për kryetar të Prishtinës të cilit i konfirmojnë mbështetjen në rrjetet sociale duke e shkruar, “Me Arban Abrashin”.