fbpx

Eskalon situata mes Berat Buzhales dhe Fisnik Ismailit!

  05 Dec 2017

Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, ka përdorur edhe një herë rrjetin social Facebook për të sharë në mënyrë të rëndë gazetarin Berat Buzhala, përcjellë Gazeta Metro.

Pasi gjatë ditës ofendoi rëndë edhe një komentues që ishte familjar i dëshmorëve Mazrekaj në Deçan, Ismaili nuk kurseu këtë gjuhë as për Buzhalën.

“Kush shpifë edhe ma shan babën e ndjerë, ia shaj nanën. Kaq e thjeshtë është kjo punë, Borat Buzhala, he atë nanë edhe ty ta shkërrdhefsha”, ka shkruar Ismaili.