fbpx

Era krijon miqësi me Paris Hilton, kjo e fundit i komenton në Instagram (Foto)

  26 Sep 2017

Superylli shqiptar me famë botërore, Era Istrefi, tash ka filluar të krijojë miqësi edhe në mesin e emrave ndërkombëtarë. Dhe, nuk është askush tjetër, pos Paris Hilton.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ishte prezente në Amerikë ku edhe performoi e ku pritet të depërtojë. Të gjitha projektet e reja i ka të orientuara në tregun amerikan.

Dukja e saj ekstravagante, sa me stil, aq edhe seksi, e shfaqte atë në mënyrë të përkryer dhe joshëse teksa argëtonte adhuruesit e saj. E kjo bëri që ajo të shkëlqente.

Edhe pantallonat besohet se janë nga linja e Paris Hilton, kurse miqësia e tyre ka kaluar edhe në nivel të rrjetet sociale, ku kanë ndjekur njëra tjetrën. Madje, Paris edhe i ka komentuar këngëtares nga Prishtina duke e komplimentuar për dukjen.