fbpx

Enca shfaqet provokative nga plazhi, tregon të pasmet (Foto)

  20 Dec 2017

Temperatura është nën minus gradë.
Por mbrëmjen e sontshme, Enca Haxhia e ka bërë shumë të nxehtë, përmes një videoje të hedhur në Instastory.

Në video këngëtarja shihet teksa notonte, por në pah kishte vënë të pasmet seksi.

E se ku është Enca, a është video e bërë gjatë verës dhe kush e xhiroi, e di vetëm ajo!