fbpx
Enca, po shpërthen nga kilogramët e tepërta

Enca, po shpërthen nga kilogramët e tepërta

  01 Oct 2021

Ajo gjithmonë është komentuar gjithmonë për dukjen e saj.

Enca Haxhiu, duket se është larguar nga Shqipëria dhe jetën e saj e ka zhvendosur në Spanjë.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka publikuar shumë foto nga shteti spanjoll.

Më shumë se sa për muzikën, ajo më tepër është përfolur për dukjen e veçanërisht për peshën e saj.

Ani pse ka më shumë kile që duhet, Enca asnjëherë nuk e ka veshur trupin e saj, duke treguar gjithmonë peshën e saj reale.

Madje, kohëve të fundit duket se ajo ka shtuar peshë më shumë, pasi fotoja e fundit e publikuar nga ajo e vërteton këtë fakt./ora