fbpx

Elvana Gjata në Hollywood, kapet krah një mashkulli

  28 Dec 2017

Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku po realizon projektet e reja muzikore.

Deri më tani Elvana Gjata ka lançuar dy këngë dhe si duket është gati për projektet e reja.

30 vjeçarja është shfaqur në këtë foto nga Hollywood ku duket të jetë në shoqërinë e një mashkulli i cili me siguri i përket botës së muzikës.

Ndërkohë po vazhdon bashkëpunimet e saj me producentin e njohur Poo Bear.

‘Forever is over’ ishte bashkëpunimi i tyre i parë që i bëri të njihen ndërkombëtarisht.