fbpx

Elita si ‘llokum’! Shfaqet super joshëse në këto imazhe

  09 Dec 2017

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet sidomos për dukjen e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë në formë dhe tërheqëse deri sa bënë ‘selfie’ para pasqyrës.

Nuk harron ta ekspozoj as gjoksin!