fbpx

Eli Fara në krahët e Xenit (Foto)

  23 Dec 2017

Dy këngëtarët më të njohur shqiptar janë bërë bashkë.
Shkëlzen Jetishi- Xeni dhe Eli Fara për herë të parë në Kosovë kanë mbajtur një Gala Koncert i cili pritet të shfaqet në festat e fundvitit, shkruan Indeksonline.

Dyshja kanë realizuar edhe disa fotografi së bashku, ndërsa ajo që bie në sy është Eli Fara, e cila po shkëlqen, pavarësisht moshës që ka.