fbpx

EKSKLUZIVE:Vritet vellau i deputetit shqiptar(VIDEO)

  09 Dec 2017

Është vrarë më armë zjarri në Lezhë lvëllai i ish-deputetit Arben Ndoka.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:25 në lagjen “Nënë Tereza’. Ai është qëlluar nga persona të paidentifikuar.

Aleksandër Ndoka ishte 48-vjeç.

Në vendngjarje janë dy grupe të F.N.SH Shkodër si dhe grupi hetimor.

Vëllai i tij, Arben Ndoka ka qenë ish-deputet i PS.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=887101404784097&id=220911974736380&_rdr