fbpx

Ekskluzive: Ja si dhe pse ndodhi vrasja në Skenderaj?

  08 Dec 2017

Burime të KALLXO.com thanë se një burrë nga fshati Runikë i Skenderajt dyshohet se shtiu në gruan e tij duke e plagosur për vdekje sot rreth orës 17

Siç merr vesh KALLXO.com, i dyshuari për vrasje fillimisht ka shtënë në gruan e tij në shtëpinë e tij në Runikë dhe më pas ka shkuar në fshatin Radishevë ku ka qëlluar baxhanakun dhe gruan e tij të cilët i ka lënë të plagosur. I dyshuari për vrasje është arrestuar nga Policia.

Në anën tjetër burime të Gazetës NewBorn, mëson se ngjarja tragjike ka ndodhur për motive të ulëta.