fbpx
Edon Zhegrovës nuk po i ndalen problemet, ja çka i ndodhi sot!

Edon Zhegrovës nuk po i ndalen problemet, ja çka i ndodhi sot!

  12 May 2019

Zhegrova është i huazuar tek Baseli, nga skuadra e Genkut – por as në Zvicër aventura e tij nuk po shkon mirë.
Vazhdojnë problemet për talentin e Kosovës, Edon Zhegrova.

Skuadra e Baselit sot ka zhvilluar ndeshjen ndaj Young Boys, por talenti i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova nuk është ftuar fare për këtë ballafaqim.

Baseli ka siguruar kualifikimin për në Ligën e Kampionëve dhe po luan pa objektiva, mirëpo Zhegrova përsëri nuk po zë vend as në bankinë.

Zhegrova është i huazuar tek Baseli, nga skuadra e Genkut – por as në Zvicër aventura e tij nuk po shkon mirë.

Shpresojmë që Zhegrova të gjejë sa më shpejtë klubin e duhur, në mënyrë që të mbajë formën në nivel dhe të rritet si lojtar.