fbpx

Edhe nusja e Ermalit tejet provokuese, shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)

  29 Dec 2017

Ariana Fejzullahu është nusja më e komentuar në mediat rozë, shkruan Gazeta Blic.

Nusja e Ermalit është e pranishme në rrjetet sociale e cila nuk ngurron të shfaq imazhe të llojllojshme e së fundmi edhe ato provokuese.

Në imazhin e fundit Ariana ka reklamuar paksa të pasmet e cila duket tejet elegante dhe me shumë stil. Ajo njihet edhe për jetën luksoze që bën e madje edhe për vendet e shtrenjta që i viziton.

 

Ndryshe, Ermali dhe Ariana janë të martuar prej vitesh të cilët kanë edhe tre fëmijë ku padyshim janë një familje tejet e lumtur.

Vlen të ceket se ajo tërheq vëmendjen e mediave rozë shqiptare edhe me përzgjedhjen e veshjeve që bënë kohë pas kohe.