fbpx

Edhe nje figure e njohur sapo e leshoi mbledhjen e Vetevendosjes!

  11 Dec 2017

Adem Mikullovci është larguar nga mbledhja e kryesisë së Vetëvendosjes, raporton Gazeta Blic.

Ai nuk ka dhënë asnjë deklaratë për medie.

Kjo mbledhje e Kryesisë është thirrur për shkak të një ofendimi që deputetja Aida Dërguti i ka bërë themeluesit të kësaj partie Albin Kurtit.

Mirëpo, anëtar të kësaj partie kanë mohuar se ky konflikt mund t’i shkaktojë një ndarje Vetëvendosjes.

Mbledhja e Kryesisë ka filluar në ora 14:00 dhe pritet të përfundoj brenda pak minutash