fbpx

Edhe Dardan Sejdiu jep doreheqje nga Vetevendosje!

  13 Dec 2017

Dardan Sejdiu ka dhënë dorëheqjen e tij nga posti i anëtarit të Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje dhe funksionet e tjera që mban në këtë parti.

Lajmin e ka bërë të ditur pak çaste më parë kryetari i partisë, Visar Ymeri.


Ai ka thënë në “Rubikon” të KTV’së se Sejdiu ka shprehur gatishmërinë edhe që të japë dorëheqje nga posti i tij i depuetit të VV’së në Kuvendin e Kosovës.