fbpx

E zbulon Muhaxhiri ja nga kush udhëhiqet krahu i Shpend Ahmetit në VV

  16 Dec 2017

Arton Muhaxheri i cili dikur ishte pjesë e Vetëvendosjes ka theksuar se Dardan Molliqaj e udhëheqë grupin e Shpend Ahmetit në Vetëvendosje.

Lexoni më gjërësisht postimin e tij;

“Nesër është Dita M mirëpo nuk do të ndodh asgje e jashtëzakonshme përpos që M-ja do të trashët edhe më shumë.

Ata që po heshtin dhe nuk po deklarohen se me kë janë, jam shumë i sigurt duke i njohur mjaftë mirë, mendoj që mbi 80% janë në krahun e Shpendit që udhëheqet nga Dardan Molliqaj.”

Ju kujtojm se Arton Muhaxheri tashmë është pjesë e PDK’së që u largua nga VV si rezultat i presionit që vetë ai i kishte deklaruar edhe për publikin e gjërë.