fbpx

E veshur transparente, Morena vë në pah linjat dhe tatuazhet e shumta (Foto

  05 Dec 2017

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, shquhet për format e saj fizike.

Ajo shfaqet gjithnjë provokuese në paraqitjet e saj, qoftë në klipe apo rrjetet sociale.

Morena numëron me mijëra ndjekës në Instagram, rrjet social ky në të cilin është thuajse çdo ditë aktive.

Së fundmi, Taraku ka publikuar një fotografi mjaft provokuese për fansat e saj.

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë transparente, përmes së cilës vë në pah gjoskin atraktiv dhe tatuazhet e saj të shumta.

Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit nuk mungojnë, teksa Morena vazhdon çdo ditë e më shumë të rrisë numrin e ndjekësve të saj.

Ndryshe, ajo ka muaj që nuk ka sjell ende ndonjë projekt të ri muzikor.