fbpx

E verteta e sherrit mes Ences dhe Noizyt!

  07 Oct 2017

Habit Varrosi, ja çfarë thotë për sherrin e Encës dhe Noizyt!

Sherri mes Noizy-t dhe Encës ka qenë padyshim sherri më i bujshëm mes VIP-ave dhe që u komentua e vazhdon të komentohet gjatë.

 

 

Madje ka pasur edhe aludime se gjithçka ka qenë pjesë e një plani për të bërë show. Ndonëse Enca dhe Noizy nuk parapëlqejnë të flasin për këtë pjesë, reperi Varrosi tregoi të vërtetën i ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”.

I pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse Noizy dhe Enca janë grindur vërtet, Varrosi u përgjigj se gjithçka është e vërtet dhe jo një show.

“Po, po është e vërtet, nuk është për show”, tha reperi duke shtuar se është munduar t’i pajtojë, por nuk ja ka dalë dot./Xing.al/