fbpx

E turpshme në mes të autostradës/ Të rinjtë e bëjnë në kulmin e shpejtësisë (Video)

  08 Dec 2017

E turpshme në mes të autostradës/ Të rinjtë e bëjnë në kulmin e shpejtësisë (Video)

Ky çift ka ndezur polemika në rrjetet sociale pasi u kapën duke bërë seks, teksa ishin duke udhëtuar me më shumë se 70km/h.

Ngjarja është regjistruar në Argjentinë dhe ndonëse çifti nuk është identifikuar ata janë bërë të famshëm në rrjetet sociale. Një shofer që ka parë ngjarjen nga afër ka vendosur t’i filmojë dhe në fund nuk merr gjë tjetër veçse gishtin e mesit nga shoferi, i cili në të njëjtën kohë është dhe “duke bërë punën”. Qindra përdorues kanë kritikuar sjelljen e papërgjegjshme të çiftit dhe video vazhdon të gjenerojë komente të ndryshme në Facebook.