fbpx

E “tradhëton” fustani, tregon të pasmet bombastike duke bërë twerk (VIDEO)

  29 Nov 2017

Ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç do ti !

Lateysha Grace, bomba super seksi në një ‘live show’ pasi prezantuesi i kërkoi të bënte ‘twerk’ ajo pranoi.

Por gjithçka nuk shkoi mirë.

Ajo posa u vendos për të vazhduar ‘shfaqjen’ e tradhtoi fustani dhe i dolën të pasmet.

Për më shumë shikoni videon: