fbpx

E tepron Era Istrefi, shikoni çfare thot per “paraden e krenarise”

  10 Oct 2017

Era Istrefi për paradën e LGBTI-së në Prishtinë: Jam shumë krenare

Këngëtarja kosovare me famë botërore Era Isrefi ka komentuar për ngjarjen sot në sheshet e Prishtinës.

Anëtarët dhe përkrahësit e komunitetit LGBTI kanë mbajtur paradën e parë të tyre, shkruan GazetaBlic.

Pikërisht, Era, në Instastory ka hedhur disa fotografi të paradës, ku tregoi se ndjehet krenare për një aktivitet të tillë.