fbpx

E quajnë spiun të Serbisë Labinot Tahirin, ky është reagimi i tij i çmendur

  29 Oct 2017

 

I ftuar në emisionin n’Kosovë Show, këtë javë është deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri.

Labi, ka folur për shumë gjëra në këtë emision.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente ku ka plasur edhe gazi.

Labi, ka treguar pas një provokimi kur ai është pyetur se a është agjent serb.

Ja video nga min 13:00: