fbpx
E PYETËN A DO TË MARTOHEJ ME EDON ZHEGROVËN, QEQA KRELANI BEFASON ME PËRGJIGJEN

E PYETËN A DO TË MARTOHEJ ME EDON ZHEGROVËN, QEQA KRELANI BEFASON ME PËRGJIGJEN

  18 May 2021

Edon Zhegrova dhe Qeqa Krelani kanë pasur në të shkuarën pë.rplasje mes tyre, përmes deklaratave në distancë, bukuroshja dardane me deklaratat e saj e ka tërhequr shpesh vëmendjen.

Pak kohë më parë e humbi toruan me të trajneri Tahir Batatina, i cili më pas u kritikua ashpër nga komuniteti i gazetarëve në Kosovë, Qeqa është rikthyer protagoniste.

Në “ATV” asaj i është bërë një pyetje pr.ovokuese, nëse do të martohej me su.lmuesin e Kosovës dhe Bazelit, Edon Zhegrovën.

“Vetëm mund ta ftoj që të kapë lulet në dasmën time, në mënyrë që të gjejë fatin dhe të martohet me dikë tjetër”, është shprehur Qeqa Krelani, ndërkohë që interes mund të ketë për këtë temë edhe mendimi i Zhegrovës./Kosovarja/