fbpx

E papritura ndodhi tek Ermal Mamaqi, i çon këmbët Aurela Hoxhës

  28 Oct 2017

Disa herë është përfolur se modelja Aurela Hoxha ka operacione plastike.

Në lidhje me këtë gjë, Aurela foli në emisionin “Xing me Ermalin”, në të cilin ishte e ftuar sonte.

Aurela u pyet nga Ermali nëse është e vërtetë që ajo ka pasur 6 gishta dhe ka bërë operacion për ta larguar një, ajo largoi takat në emision dhe tregoi të vërtetën duke ngritur këmbët sipër tavolinës.

Edhe pse modelja tha se kjo “është shumë e rëndë”, Ermali e kamufloi situatën duke i kapur këmbën dhe nuk ia lëshoi derisa e vërtetoi edhe ai se vërtetë Aurela kishte 5 gishta.