fbpx

E papritur! Çfarë e ka detyruar Arjan Çanin të ndryshojë tërësisht pamje?

  01 Dec 2017

Jemi mësuar ta shohim moderatorin Arjan Çani me të njëjtën pamje në ekran, kostumin e zi, flokët e prera shkurt dhe pa mjekër e mustaqe.

Por këtë mbrëmje ai na ka habitur të gjithëve pasi është shfaqur në ekran me një pamje të re, gazetari ka lënë t’i rriten mustaqet.

Nuk dihet përse ka marrë këtë vendim për të ndryshuar në pamjen e tij./Gazeta Express/