fbpx

E PABESUESHME: Ja si reagon Januzaj kur pyetet se kur do të luajë për Kosovën! (VIDEO)

  20 Oct 2017

Pas përfundimit të ndeshjes Vardar-Real Sociedad (0-6), ekskluzivisht për Lajm Tv ka folur Adnan Januzaj, futbollisti i Real Sociedad.

Ai ka thënë se kanë shënuar fitore të lehtë ndaj vardarit. Për këtë të fundit theksoi se janë skuadër e dobët dhe se priti të shënonte gol, por që nuk ia doli dot.

Ndërkohë, Januzaj i është shmangur pyetjes sëgazetarit se kur mund ta shohim në fanellën e përfaqësueses së Kosovës. Ja intervista me Adnan Januzaj.