fbpx
E njihni këngëtaren në foto?

E njihni këngëtaren në foto?

  12 Mar 2019

Këngëtarja në foto ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për këngëtaren e zhanrit popullor, Aferdita Demakun.Ajo ka shumë këngë për të cilat mbahet mend, dhe vazhdon të cilësohet si njëri nga personazhet muzikor me zërin e veçantë.

Duke e krahasuar me ditët e sotme, ajo nuk ka ndryshuar edhe aq përveç dukjes, Afërdita sot ka flokë të drejta dhe duket pak më ndryshe.Ndryshe, këngëtarja është e martuar dhe ka fëmijë, një djalë dhe një vajzë./GazetaBlic./