fbpx

E mbështjellë drogën në formë lodre seksi dhe e fut në organin gjenital, shikoni si ia nxjerrin policia

  21 Nov 2017

Një grua në Peru, është kapur nga policia  e atjeshme me një sasi të konsiderueshme të drogës, shkruan GazetaBlic.

Ajo pasi është ekzaminuar në total, është parë se e kishte futur që të gjithën në organin e saj seksual.

Një video e cila ka rrjedhur së fundmi në liveleak paraqet pamjet kur një grua peruane e kishte mbështjellë një sasi të konsiderueshëm të drogës, dhe e kishte krijuar në atë mënyrë sikur të ishte lodër seksi. Më pas atë e kishte futur në organin gjenital, për t’u munduar që ta kalojë ilegalisht.

Policia kanë arritur të kapin atë dhe t’ia nxjerrin nga organi i saj. E gjithë ngjarja ka qenë e filmuar dhe tashmë video po bënë bujë në media.

Nuk dihet se sa është dënuar, peruania për një gjest të tillë.