fbpx

E fyu Blendi Fevziun në SMS’të që ia dërgonte burrin, flet deputetja e PS’së (Foto)

  22 Dec 2017


Deputetja e PS-së, Ermonela Felaj, njëherësh kryetare e Komisionit të Sigurisë ka reaguar pas nxjerrjes së mesazheve që ajo kishte shkëmbyer me bashkëshortin teksa ishte në emisionin e gazetarit Blendi Fevziu, për të cilin përdori dhe fjalë fyese.

E ftuar mbrëmë në “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku, ajo foli për lajmin e publikuar për mesazhet në celularin e saj që ofendonin gazetarin Blendi Fevziu.

“Nuk ma merrte mendja kurrë që në vitin 2017 të të përgjonin nga vrima e çelsit”, u shpreh Felaj.Kujtojmë që në SMS-të e saj me bashkëshortin e quanin Bendin, plehrë, negativ, legen, etj.