fbpx

E DASHURA SERBE E QAZIM OSMANIT NË SKENA INTIME NË REALITY SHOW

  02 Dec 2017

Qazim Osmani kohët e fundit ka qenë temë e mediave rozë shkaku i lidhjes me një këngëtare serbe.
Teodora Dzehverovic ka qenë për disa në krahët e afaristit shqiptar të njohur më mirë si Feliksi.

Megjithëse këngëtarja e ka mohuar, Osmani ka pohuar të kundërtën duke treguar se bukuroshja për disa javë ka qenë mysafire e tij në jahtin në Poreç të Kroacisë.

Por, tani Teo është një ndër pjesëmarrëset e reality showt të njohur “Kooperativa”, format si i “Big Brother”.

Bukuroshja në një moment ka humbur veten dhe ka filluar të shfaq skena intime me djaloshin Andjelko Rankovic.

Në fakt, Teodora u gjunjëzua dhe fillojë të puth në pjesët intime konkurrentin e reality showt ndërsa raportohet se ajo ka qenë në gjendje të dehur.

Kjo video ka bërë bujë të madhe në mediat serbe duke e kritikuar një veprim të tillë të këngëtares.

Ndryshe, Qaza dhe Teodora raportohet se kanë marrëdhënie të mira edhe pse janë larg njëri-tjetrit thuhet se ata janë në lidhje.