fbpx
‘E dashura’ i hynë në emision dhe thotë jam shtatzënë, Shpat Kasapi lëshon emisionin

‘E dashura’ i hynë në emision dhe thotë jam shtatzënë, Shpat Kasapi lëshon emisionin

  14 Mar 2019

Është edhe befasia e rradhës ajo që ka ndodhur në emisionin mjaft interesant “Kojshia Show”.

Shpat Kasapi, është këngëtari i rradhës i cili është suprizuar në këtë emision, nga një kamerë e fshehur, që Shpati e hetoi që në fillim, shkruan Gazeta NewBorn.

Ajo pretendonte se është shtatzënë dhe pas këtij lajmi ky i fundit ka mbetur i befasuar madje e lëshon emisionin duke thëne se janë bërë të teperta ./Gazeta NewBorn/

https://www.youtube.com/watch?v=Q0ZtVo1lOIU&feature=youtu.be&t=4