fbpx

“E dashura” e deputetit Shala, shpalos bombën e radhës kundër tij

  01 Nov 2017

Historia e deputetit Haxhi Shala dhe Angelinës pushtoi mediat muajin e kaluar ku gjithçka nisi kur Angelina postoi fotot e saj me deputetin e pretendonte se e kishte të dashur.

Ajo prentendoi se kishin një histori dashurie bashkë dhe madje ka publikuar edhe një fotografi intime me të.Edhe sot Angelina ka publikuar një fotografi ku ajo ka të veshur një fustan me ngjyrë të zezë edhe xhaketë, ajo duket mjaft joshëse në këto fotografi.

Siç duket në këtë fotografi Angelina është duke gjiruar ndonjë projekt të ri muzikor.Për më shumë shikoni fotografin.

https://www.instagram.com/p/BapsPV7jbIX/