fbpx

E dashura e bosit të drogës…! Viola Spiro jua mbyll gojën të gjithëve me këtë FOTO

  30 Nov 2017

E dashura e bosit të drogës...! Viola Spiro jua mbyll gojën të gjithëve me këtë FOTO

Moderatorja e njohur Viola Spiro u kthye në qendër të vëmendjes pasi partnerit të saj iu vunë prangat nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

‘Fama’ e Vilolës kaloi dhe kufirin, pasi mediat italiane ishin ato që nxorën hapur lidhjen e saj me Bosin e kokainës, Valentin Selaj.

Ajo nuk ka mohuar asnjë nga zërat, që e lidhin me të arrestuarin, por ka bërë disa postime neutrale në rrjetet sociale, duke u munduar të tregojë se është mjaft indiferente ndaj situatës.

Dje ajo ka publikuar një video teksa udhëtonte drejt qytetit të Vlorës, ndërsa në sfond dëgjohej muzikë ritmike.

Sot bjondja bukuroshe ka ‘goditur’ sërish. Viola dhe motra e saj Petrula kanë bllokuar ashensorin për të realizuar një foton të veshura mjaft sportive./Express/