fbpx
E bukura e shqiptarisë shfaqet vetëm në bikini dhe flokë të shkurtër

E bukura e shqiptarisë shfaqet vetëm në bikini dhe flokë të shkurtër

  15 Mar 2019

Adrola Dushi nuk ka dyshim që është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka një bukuri natyrale dhe ëmbëlsi që e transmeton në çdo paraqitje që bën.

Por, në postimin e bërë së fundi në ‘Instagram’ Adrola ka treguar linjat seksi e veshur vetëm në bikini derisa dukej në super formë.

“Duke e pritur verën” ka shkruar Adrola.