fbpx
Dytë të buzëqeshur: Përshendetja me bërryla mes Hotit e Vucicit

Dytë të buzëqeshur: Përshendetja me bërryla mes Hotit e Vucicit

  16 Jul 2020

Është publikuar video në Bruksel të takimit ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic, në kuadër të dialogut që ndërmjetësohet nga Bashkimi Europian.

Përshëndetja ndërmjet kryeministrit kosovar dhe presidentit serb ndodhi me bërryla.