fbpx

Duket e pabesueshme por Noizy ka shkuar ta pres në aeroport Dafina Zeqirin, ja dëshmia!

  27 Dec 2017

Noizy është parë sot në aeroportin “Adem Jashari” të Prishtinës duke pritur dikë.
Me siguri të gjithë do ishit kuriozë të dinit kë po pret dhe reperi dhe ai e ka zbuluar vetë.

Teksa dikur marrëdhëniet midis tyre nuk ishin edhe aq të mira, sot Noizy dhe Dafina janë bërë shumë miq, aq sa reperi e pret ta takojë i pari.

Dafina pas kaq shumë kohësh larg atdheut, është kthyer sot në Kosovë. Ajo ka postuar një video ku shihet duke ngacmuar Noizyn me filtrat e Instagramit teksa të dy ndodhen në aeroport.

Më pas edhe Noizy ka postuar një video ku shihet duke fokusuar kamerën tek këpucët e Dafinës dhe nga ajo çfarë shkruan lë të kuptohet se ai mund t’ja ketë bërë dhuratë. “Ajo i pëlqen shumë”, shkruan Noizy