fbpx

Duda Balje shfaqet elegante me fustan, tregon linjat perfekte (Foto)

  05 Dec 2017

Cilësohet ndër deputetet më të bukura dhe tërheqëse shqiptare.

Bëhet fjalë për Duda Balje, e cila komentohet më shumë për fizikun sesa punën që bën.

Ajo në çdo paraqitje të saj padyshim që merr gjithë vëmendjen me veshjet e saj.

E në këto imazhe Duda na befason me pamjen e cila duket mjaft e re dhe e bukur.

Deputetja 40 vjeçare shkëlqen në çdo pozë të saj, e cila vazhdimisht sjell befasira tek publiku