fbpx

Duda Balje duket bukur në imazhet e fundit (Foto)

  22 Dec 2017

Duda Balje është deputete e Kuvendit të Kosovës.

Ajo konsiderohet si një ndër deputetet më të bukura që legjislacioni i Kosovës.

Herë pas here bëhet temë e mediave rozë për bukurinë që posedon në saje të imazheve që sjell në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Facebook teksa duket bukur dhe atraktive.

Shumë komente të ndjekësve janë se bukuroshja duket si një kukull e vërtetë.

Ndryshe, Duda është e martuar dhe ka dy fëmijë, një vajzë dhe po aq djem