fbpx
Driton Kuka tregon për dhuratën më të mirë që mori për ditëlindje

Driton Kuka tregon për dhuratën më të mirë që mori për ditëlindje

  15 Sep 2019

Trajneri më i suksesshëm në sportin kosovar, Driton Kuka sot feston ditëlindjen, derisa sipas tij, ka shumë arsye që kjo ditëlindje të jetë më e veçantë se nga të tjerat.

Vet Kuka përmes një statusi në Facebook këtë ditëlindje e ka cilësuar si të veçantë pasi nxënësit e tij i sollën shumë medalje Kosovës.

“Ditëlindja ime … Sivjet Lojërat Evropiane dhe Botërori më sollën dhuratat më të mira për ditëlindjen time!Vite janë bë mjaftë s’po e theksoj numrin se po ndjehem ende i ri”, ka shkruar Kuka.